Minoxidil Losyon Orginal Ürün
Minoxidil Losyon Orginal Ürün

Minoxidil Losyon Orginal Ürün

   Ürün Kodu: minoxidil
Adet:
34,90TL
  • Kargo Bedava
  • Güvenli Alışveriş
  • İade ve Değişim
  • Kapıda Ödeme

Minoxidil %5 Solüsyon Nedir?

Minoxidil’in androgenetik saç dökülmesi sebebiyle zayıflayan kıl köklerini büyülterek yeniden kuvvetlendirici etki yapmaktadır. Ayrıca kılların gelişme fazını süre olarak uzatarak, belli bir uzunluğa ulaşamadan dökülmesini engelleyici etki yapmaktadır. Minoxidil ilk kez damar genişletici etkisi ile dikkat çekmiş, tüylenmeyi artırıcı etkisi fark edilince kellik tedavisinde de kullanılmaya başlanmıştır. Damar genişletici etkisi ile saçlı derideki kan akışını artırdığı için saçların daha güçlü beslemesini sağlamaktadır. %2 ve %5’lik konsantrasyonları bulunmaktadır. Minoxidil su, alkol ve glycol karışımının içinde, saçsız bölgeye sürülen bir losyon olarak kullanılmaktadır. Minoxidil kullanılmaya başladığı andan itibaren saçlarınızda gözle görülür bir gelişim etkisi yaratır.

Minoxidil, damarların gevşetilerek genişlemesi ile saç/kıl çıkmasını sağlayan, yani bir başka deyişle kolaylaştıran bir ilaç çözümüdür. Gerçekleşen tetkik ve incelemelerde bu yolun bilhassa androgenetik nedenlerle sık olarak görülen kıl/saç dökülmelerinin iyileştirilmesinde son derece başarılı olduğu tespit edilmiş ve bu ürün, en seçkin laboratuvarlarda geliştirilerek satışa sunulmuştur. Bu özelliği ile minoxidil bir vasodilatördür. Yapılan araştırmalarda en fazla saç ve sakal dökülmelerinin androgenetik olduğu gözlemlenmiştir ve minoxidil bu tip dökülme ve saç sakal kayıplarını gidermek amacı hedeflenerek üretilmiştir. Çok yoğun olarak kullanımda dahi her hangi bir koku bırakmayan bu ürün, yalnızca saç ve sakal değil kıl ve tüylenme istediğiniz her bölgede güvenle kullanılabilir. Minoxidil mucizesinin bir diğer değerli özelliği ise, kıl ve saçların büyüme hızını uzatabilmesi sayesinde belirli bir boya gelmeden oluşan dökülmeyi önlemesidir.

 

Minoxidil Etkisi...

Minoxidilsayesinde vücudunuzun istediğiniz bir bölgesinde kıl çıkmasını sağlayabilirsiniz. Sakal ve bıyık için önerilen 1 Kutu minoxidil size yardımcı olacaktır.Minoxidil androgenetik kellik sebebi ile büzüşen kıl köklerini genişleterek ve uzatarak etki gösterir. Saç tellerinin büyüyebilme fazını uzatarak, belli bir uzunluğa ulaşmadan dökülmemelerini de sağlamaktadir.

Minoxidil Şampuan saç üzerine etkileri asırlardır bilinen ve klinik-bilimsel olarak kanıtlanan çeşitli bitki ve vitamin komplekslerinden özel formüle edilerek hazırlanmış, tamamen doğal saç bakım ürünüdür... Minoxidil Şampuan tamamen bitki ve bitki özlerinden üretilmiş kortizonsuz bir preparattır. Tahriş ve Yanma yapmaz. Kafa derisinde oluşan pullanma ve kepeklenme saçların dökülmesine sebeb olur. Minoxidil Şampuan içerisinde bulunan bitki ve bitki özleri sayesinde kıl kökünü besleyerek dökülen saçların hızla çıkmasına yardımcı olur. Ayrıca iyi bir saç bakım ürünüdür. Saçlarınızı derinlemesine besler kırılganlığını azaltır.

                                                          MAGAZAMIZIN GENEL GÖRÜNÜMÜ...

Şennur Baharat Ve Şifalı Bitkiler

Aktaristan markamız ile konyada 2004 yılından beridir Şifalı bitkiler,bitkisel kozmetik,bitkisel yağlar,baharat çeşitleri,Dogal Hurmalar,bal ve pekmez grubu ve lüks kuruyemiş satışı ile hizmet vermekte olan tamamı yerli sermaye bir türk firmasıdır.

Günden güne büyüyerek bir marka olmayı başarmış müşteri memnuniyeti ile kendini geliştiştiren bir yapıya bürünmüştür.

Firmamızın satışını yaptıgı ürün grupları arasında ;

Mecitefendi,AksuVital,Balen,Balsafira,Esila,Akzer,Alizade,İmmunat,Themra,Fiyto,Dermaderm,Perverde,Çınar,Çınaraltı,Rosense,olive Oil,KardenKervan,Manisa Mesir Macunu,Aktaristan,Maia ve daha birçok firmanın ürünlerini bünyemizde barındırıyoruz..

 

AKTARİSTAN BİTKİSEL ÜRÜNLER ONLİNE SATIŞ SİTESİ © 2019