KAYISI ÇEKİRDEĞİ SETİ(KREM & PEELİNG) -MECİTEFENDİ
KAYISI ÇEKİRDEĞİ SETİ(KREM & PEELİNG) -MECİTEFENDİ

KAYISI ÇEKİRDEĞİ SETİ(KREM & PEELİNG) -MECİTEFENDİ

   Ürün Kodu: kayısıkrem
Adet:
29,90TL
  • Kargo Bedava
  • Güvenli Alışveriş
  • İade ve Değişim
  • Kapıda Ödeme

MECİTEFENDİ DOĞAL KREM SETİ - KAYISI ÇEKİRDEĞİ

 

Doğal bir dokunuşla cildinize bakımı MECİTEFENDİ DOĞAL KREMLERİ ile sağlarken PEELING SABUNU sayesinde cildinizi temizlemenin farkını yaşayın!

 

MECİTEFENDİ DOĞAL KREM-KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞLI

DOĞAL KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI artık DOĞAL KAYISI ÇEKİRDEĞİ KREMİ! Cildi nemlendirme ve besleme konusundaki yeteneği dünyaca bilinen bu doğa harikası yağın, maksimum oranda kullanıldığı DOĞAL KAYISI ÇEKİRDEĞİ KREMİ’ni MECİTEFENDİ sizlerle buluşturuyor.

Doğallıktan ödün vermeyen bu serideki tüm ürünlerimiz; Paraben, parafin, silikon, renklendirici, hayvansal ürün, jelatin ve koruyucu içermez.
 

Şennur Baharat Ve Şifalı Bitkiler

Aktaristan markamız ile konyada 2004 yılından beridir Şifalı bitkiler,bitkisel kozmetik,bitkisel yağlar,baharat çeşitleri,Dogal Hurmalar,bal ve pekmez grubu ve lüks kuruyemiş satışı ile hizmet vermekte olan tamamı yerli sermaye bir türk firmasıdır.

Günden güne büyüyerek bir marka olmayı başarmış müşteri memnuniyeti ile kendini geliştiştiren bir yapıya bürünmüştür.

Firmamızın satışını yaptıgı ürün grupları arasında ;

Mecitefendi,AksuVital,Balen,Balsafira,Esila,Akzer,Alizade,İmmunat,Themra,Fiyto,Dermaderm,Perverde,Çınar,Çınaraltı,Rosense,olive Oil,KardenKervan,Manisa Mesir Macunu,Aktaristan,Maia ve daha birçok firmanın ürünlerini bünyemizde barındırıyoruz..

 

AKTARİSTAN BİTKİSEL ÜRÜNLER ONLİNE SATIŞ SİTESİ © 2019