CEVİZ YAĞI 50 ML -MECİTEFENDİ
CEVİZ YAĞI 50 ML -MECİTEFENDİ

CEVİZ YAĞI 50 ML -MECİTEFENDİ

   Ürün Kodu: ceviz
Adet:
14,00TL
  • Kargo Bedava
  • Güvenli Alışveriş
  • İade ve Değişim
  • Kapıda Ödeme
Ceviz Yağının Cilde Faydaları
Kırışıklıklara karşı kullanımı: Ceviz yağının cildi güzelleştirici etkisi bilim dünyasından kabul görmüş ve kanıtlanmıştır. Bunun sebebi ise içerisinde bulunan E vitamini ve aminoasitler sayesinde cildi onarır yıpranmaya ve kırışıklıklara karşı savaşır, cildi yumuşatır. Ayrıca içeriğindeki mineral, antioksidanlar ve vitaminler sayesinde cildin yaşlanmasını geciktirir ve doğal bir nemlendirici görevi görür.
Mantar enfeksiyonu tedavisinde ceviz yağı kullanımı: Ayaklarda oluşan mantarlara karşı ceviz yağı kullanımı çok etkili ve önerilen bir yöntemdir. Piyasada bulunan bir çok mantar ilacı ceviz yağı kadar etki gösterememektedir. Ceviz yağı mantar olan yerlere sürülerek kullanılır.
Egzama ve sedef hastalığına  karşı ceviz yağı kullanımı:Sedef ve egzama hastalığı ciltte kuruluk ve pul pul olmasının yanı sıra bir de kaşındırıcı etkisi sebebiyle kişiye büyük rahatsızlıklar yaşatmaktadır. Ceviz yağı bu hastalığı çare olan en doğal, bitkisel yağlar arasındadır. Kullanmadan önce cilt doktorunuza danışmanızda fayda vardır.
Ceviz Yağının Saç İçin Faydaları
İçerdiği proteinler ile saç derisinde bulunan bakterileri ve ölü hücreleri yok ederek saçı nemlendirir ve saç dökülmesini azaltır.
Ceviz yağı saç köklerini güçlendirerek sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlar.
Saça parlaklık ve canlılık kazandırır.
Kepek sorununa karşı da etkili bir bitkisel yağdır.
Ceviz yağı kullanımı sonucunda saçınızın hızlı uzadığını görebilirsiniz. Bir çok kişi ceviz yağını saç uzatma özelliğinden dolayı kullanmaktadır.
Ceviz yağı saç uygulaması: En etkili sonucu elde etmek için haftada 2 kere banyo yapmadan önce ceviz yağı saça masaj yapılarak yedirilir.

Uyarı!!!!

Bu yazıda yer alan bilgiler çeşitli kaynaklardan derlenmiştir ve öneri niteliğindedir. Hiçbir şekilde teşhis ya da tedavi amaçlı kullanılmamalıdır.

 
AKTARİSTAN BİTKİSEL ÜRÜNLER ONLİNE SATIŞ SİTESİ © 2019