CETAVİN (CTV) KAPSÜL 60'LI - SHİFFAHOME
CETAVİN (CTV) KAPSÜL 60'LI - SHİFFAHOME

CETAVİN (CTV) KAPSÜL 60'LI - SHİFFAHOME

   Ürün Kodu: CTV
Adet:
58,50TL
  • Kargo Bedava
  • Güvenli Alışveriş
  • İade ve Değişim
  • Kapıda Ödeme

Alpha Lipoic Acid; Yapılan çalışmalarla kan şekerini regüle ettiği, özellikle şeker hastalarında sinir hasarını önlemeye yardımcı olan alfa lipoik asit bitki, hayvan ve insanlar tarafından yapılabilen, ayrıca dışarıdan da alınan doğal bir maddedir. Vücutta karbonhidratların enerjiye dönüştürülmesi sürecinde ve şeker hastalarında kan şekerini düzenlemeye yardımcı olarak şekerin karaciğer, göz ve damarlara verebileceği harabiyeti azaltmada rol oynar. 

Vanadium; Kan damarlarında kolesterol oluşmasını engellemeye yardımcı olan vanadyum, insülin hormonunun aksiyonunu taklit eden ufak miktarlarda bir mineraldir. İnsülin direncini ve Tip-2 şeker hastalığını kontrol etmeye yardım eder. 

Biotin; Bir tür vitamin olup şeker ile metabolizmasında glukokinazın artmasına yardımcıdır.

Çemen tohumu ve ginseng kökü Tip-II şeker hastalıklarında kullanılan, Amerikan Sağlık Enstitüsü(NIH) ve Avrupa Bilimsel Fitoterapi Kooperasyonu(ESCOP) tarafından onaylanmış bitkilerdir. 

ürünü ışıktan koruma amacıyla amber renkli, sağlığın ve doğallığın temsilcisi olan cam kullanılmaktadır.

AD:Bilberry leaf , Yaban Mersini Yaprağı ,İçeren Takviye Edici Gıda ,Dietary Supplement Contains

İÇERİĞİ(3 KAPSÜLDE) :Ginseng kökü:603mg (Panax ginseng), Alfa lipoik asit:242.82mg, Arı poleni 123mg, Kekik toprak üstü:123mg (Thymus sp.), Çemen tohumu:84mg (Trigonella foenum-graceum), Kudret narı meyvesi:84mg (Momordica charantia), Arı sütü:84mg, Ginseng kökü ekstresi:60mg (Panax ginseng), Zeytin yaprağı:60mg (Olea europea), Ceviz yaprağı:60mg (Juglans regia), Zencefil rizomu:60mg (Zingiber officinale), Propolis ekstresi 54mg, Yeşil çay yaprağı:48mg (Camellia sinensis), Yaban mersin yaprağı:36mg (Vaccinium myrtillus), Tarçın kabuğu:36mg (Cinnamomum sp.), Bamya Çiçeği:36mg (Hibiscus esculentus), Böğürtlen yaprağı:36mg (Rubus fruticosus), D-Biotin: 180mcg - % BRD:360, Bitkisel kapsül 360mg

KULLANIMI: Yetişkinler için günde 3 defa birer kapsül yemeklerden önce alınması tavsiye edilir.

MUHAFAZASI: Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

UYARI: Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

Şennur Baharat Ve Şifalı Bitkiler

Aktaristan markamız ile konyada 2004 yılından beridir Şifalı bitkiler,bitkisel kozmetik,bitkisel yağlar,baharat çeşitleri,Dogal Hurmalar,bal ve pekmez grubu ve lüks kuruyemiş satışı ile hizmet vermekte olan tamamı yerli sermaye bir türk firmasıdır.

Günden güne büyüyerek bir marka olmayı başarmış müşteri memnuniyeti ile kendini geliştiştiren bir yapıya bürünmüştür.

Firmamızın satışını yaptıgı ürün grupları arasında ;

Mecitefendi,AksuVital,Balen,Balsafira,Esila,Akzer,Alizade,İmmunat,Themra,Fiyto,Dermaderm,Perverde,Çınar,Çınaraltı,Rosense,olive Oil,KardenKervan,Manisa Mesir Macunu,Aktaristan,Maia ve daha birçok firmanın ürünlerini bünyemizde barındırıyoruz..

AKTARİSTAN BİTKİSEL ÜRÜNLER ONLİNE SATIŞ SİTESİ © 2019