Ballı Zencefilli Karışık Bitkisel Macun
Ballı Zencefilli Karışık Bitkisel Macun

Ballı Zencefilli Karışık Bitkisel Macun

   Ürün Kodu: 002
Adet:
29,90TL
  • Kargo Bedava
  • Güvenli Alışveriş
  • İade ve Değişim
  • Kapıda Ödeme

Zencefil Macunu

Zencefilli Bitkisel Karışım Macunu

ZENCEFİLLİ MACUN
Ürün Bilgisi: Astım, bronşit, kalp çarpıntısı, nefes darlığı ve baş dönmesi, sinirleri yatıştırma, yorgunluk, gerginlik, el ve ayak titremeleri, sindirim sistemi bozuklukları, sırt ve bel ağrıları, siyatik romatizma, damar sertlikleri, kanın temizlenmesi, iştah açma, hazımsızlık, vücuda kuvvet ve enerji kazandırma, bel gevşekliğini önleme, idrar yolları rahatsızlıklarını gidermede Bitkisel Gıda Takviyesi Olarak Kullanılabilir.

Kullanım Şekli: Günde 3 öğün yemeklerden 20-30 dakika önce 1 tatlı kaşığı zencefilli karışık bitki macunu yenir. Kullanmadan önce karıştırınız.

Ürün İçerik: Bal,zencefil,andız,meyan balı,havlucan,çörekotu,hardal tohumu,keten tohumu,adaçayı,nar çiçeği,tarçın,karanfil,zerdeçal,okaliptus yagı,ısırgan tohumu,dut pekmezi.

Glikoz İçermez

Zencefil Macunu, Zencefilin mucizevi etkileri ile insan vücuduna sağladığı faydalar, bu bitkinin kullanımına göre değişiklikler gösterebilmektedir. Bu nedenle insanlar bu bitkiyi farklı türlerde işleyerek tüketmektedir. Bu işlemlerden biride zencefili farklı maddeler ve bitkilerle karıştırarak işlemler uygulayıp macun haline getirmektir. İşte hazırlanan bu macuna da zencefil macunu denmektedir. Zencefil macunu içeriğindeki farklı bitki ve maddeler sayesinde insan vücuduna oldukça büyük faydalara sağlamaktadır. Hazırlanışının zorluğu ve içeriğinin zengin oluşu bu macunun fiyatında etkili olarak kişilere maddi olarak biraz ağır gelebilir. Fakat bu macunun her derde deva olması bu fiyatları çoğu kişinin önemsemesine neden olmaktadır. Ülkemizde hava koşullarının uygun olmamasından kaynaklanan nedenlerden dolayı zencefilin yetiştirilememesi oldukça üzücü bir durumdur. Fakat oldukça fazla faydası olan bu bitki ülkemize ithal olarak dışarıdan getirilmektedir. Kullanımı oldukça kolay olan zencefil macunu  müthiş ve zararsız bir antibiyotik etkisi göstererek tıbbi bir ilaç kadar fayda sağlamaktadır. Geçmişi ve kullanımı oldukça eski zamanlara dayanan bir bitkisel üründür. Bu ürün eskilerde en gelişmiş tıp ülkesi olarak kabul edilen hindistanda bolca kullanılan bir ilaçtır.
 
Zencefil macununu sadece şifa olarak ya da bir ilaç olarak değil aynı zamanda kahvaltıda bir çeşit olarak kullanabilirsiniz. Özellikle bu macunu aç karınla sabahları tüketirseniz sizlerin günlük ihtiyacını rahatlıkla karşılayacaktır. Kokusu son derece güzel olan bu macun yenildiğinde kişinin ağzında yanma hissi oluşturacaktır. Bu ürünleri dışarıdan alırken orijinal olmasına son derece dikkat etmeniz gerekmektedir. Ülkemizde ve dünyada yaygın olarak kullanılan bu macunun faydaları yapılan araştırmalar ile birlikte  kanıtlanmıştır. Grip ve öksürükte mükemmel etkiler gösteren bu macun sayesinde bu tür sorunlarınızdan kısa bir sürede kurtulabilirsiniz. Öyle ki bu macun sayesinde diğer hastalıklardan da kurtulmanız kolaylaşacaktır. Fakat bitkisel alerjileri olan kişiler bu tür bitkisel macunları kullanmadan önce  mutlaka doktorunuza başvurmalısınız. Zencefil macununu günce iki defa 1 çay kaşığı tüketilmelidir. Ürün ambalajı açıldıktan sonra  kısa sürelerde tüketilmesi gerekmektedir. Macunun diğer bir kullanım şekli ise ılık su ile 1 çay kaşığı zencefili karıştırarak tüketmektir. Bu şekilde tüketilen zencefil macunu da diğer türlerdeki macunlar gibi muhteşem etkiler gösterebilmektedir. 

Zencefil Macunu
Prostat iltihabı gibi tedavisi zor olan sorunların çözümünde zencefil macunu tüketilmesi sizlere oldukça fayda sağlayacaktır. Bunun yanında idrar yolu enfeksiyonu gibi sorunları olan insanların bu macundan bol miktarda tüketmeleri gerekmektedir. Hızlı etkisini birkaç gün içinde göstererek sizleri şaşırtacak olan bu ürünü kullanmanız ısrarla tavsiye edilmektedir. Bunun yanında tıbbi olarak tam anlamı ile tedavisi olmayan romatizma ağrılarının ve şişliklerinin dindirilmesinde bu macun oldukça büyük etkiler gösterecektir. Fakat bu durumun etkili olabilmesi için bu ürünün doktu ve düzenli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Mideyi güçlendirici bir etki gösteren macun aynı zamanda kış aylarında vücut ısısının sabit kalmasında etkili olmaktadır. Böylece soğuk yaz aylarında üşümemenizi sağlayacaktır. Bu sayede kış aylarının kötü etkilerinde kolayca korunmuş olacaksınız. 
Beğeneceğinizi Düşündük
AKTARİSTAN BİTKİSEL ÜRÜNLER ONLİNE SATIŞ SİTESİ © 2019