ACI BADEM SETİ)KREM & PEELİNG) -MECİTEFENDİ
ACI BADEM SETİ)KREM & PEELİNG) -MECİTEFENDİ

ACI BADEM SETİ)KREM & PEELİNG) -MECİTEFENDİ

   Ürün Kodu: acıbademkrem
Adet:
29,90TL
  • Kargo Bedava
  • Güvenli Alışveriş
  • İade ve Değişim
  • Kapıda Ödeme

ACI BADEM SETİ (KREM VE PEELING SABUNU)

 

MECİTEFENDİ ACI BADEM KREMİ

Badem Yağı cilt tarafından çok kolay emilir. Cildi besleyici, yumuşatıcı ve nemlendirici özellikleriyle en kuru ciltleri bile rahatlatır. Mecitefendi Acı Badem Kremi kuru ciltlerde olduğu gibi tüm cilt tiplerinde yumuşatıcı özelliği ile rahatlıkla kullanılır. Cilde ipeksi bir yumuşaklık ve canlılık kazandırır. Gün içerisinde istenilen sıklıkta tüm vücutta güvenle kullanılabilir.

Kuru cilt tipleri içindir.

Paraben içermez.

Acı Badem Yağlı Peeling Sabunu; Acıbadem Yağlı Peeling Sabun ile cildinizi temizlerken,Acıbadem Yağı ile gereken bakımını yapın !

 

Şennur Baharat Ve Şifalı Bitkiler

Aktaristan markamız ile konyada 2004 yılından beridir Şifalı bitkiler,bitkisel kozmetik,bitkisel yağlar,baharat çeşitleri,Dogal Hurmalar,bal ve pekmez grubu ve lüks kuruyemiş satışı ile hizmet vermekte olan tamamı yerli sermaye bir türk firmasıdır.

Günden güne büyüyerek bir marka olmayı başarmış müşteri memnuniyeti ile kendini geliştiştiren bir yapıya bürünmüştür.

Firmamızın satışını yaptıgı ürün grupları arasında ;

Mecitefendi,AksuVital,Balen,Balsafira,Esila,Akzer,Alizade,İmmunat,Themra,Fiyto,Dermaderm,Perverde,Çınar,Çınaraltı,Rosense,olive Oil,KardenKervan,Manisa Mesir Macunu,Aktaristan,Maia ve daha birçok firmanın ürünlerini bünyemizde barındırıyoruz..

AKTARİSTAN BİTKİSEL ÜRÜNLER ONLİNE SATIŞ SİTESİ © 2019